Mono-Trading – nowoczesny salon sprzedaży płytek, gresów i trawertynu Wrocław.
Jesteśmy bezpośrednim importerem płytek i gresów, działamy na rynku od 1993 roku. Na bieżąco śledzimy światowe trendy designu i selekcjonujemy najatrakcyjniejsze produkty najlepszych producentów. Prezentujemy unikatowe wzornictwo, niespotykane gdzie indziej.
W naszym salonie przedstawiamy najlepszy światowy design, najnowsze tendencje i osiągnięcia techniczne zawsze w konkurencyjnych cenach, aby wnętrza naszych klientów były niepowtarzalne.
Prezentujemy pomysły wybitnych projektantów z całego świata. Obok nowości oferujemy również asortyment znanych marek.
Wkładamy maximum zaangażowania na każdym etapie procesu realizacji zamówienia w celu uzyskania efektownych ponadczasowych wnętrz i pełnego zadowolenia klienta.

 

Dowiedz się dlaczego warto nas wybrać:
  •  Duży wybór.
 500m2 ekspozycji. Gotowe aranżacje podłóg oraz ścian. Odwiedź nasz salon sprzedaży, zainspiruj się i wybierz płytki i gresy do twojego wnętrza.

  • Najnowsze tendencje płytek ceramicznych
sprawdź pełną ofertę w salonie oraz klikając w grafikę 

  • Szeroki wybór gresów
w tym również gresów wielkoformatowych - sprawdź pełną ofertę w salonie oraz klikając w grafikę:

  • Sprawdzone 2 gatunki najlepszych fabryk.
Chciałbyś aby Twoja łazienka podążała za najnowocześniejszymi trendami natomiast masz ograniczony budżet? Teraz łazienkę od najlepszych producentów możesz kupić za pół ceny. Już dziś skorzystaj z oferty selekcjonowanych drugich gatunków. Możesz również łączyć zakup materiałów w pierwszym i drugim gatunku skutecznie obniżając średnią cenę zakupionego materiału. Niektóre oferty specjalne mogą być ograniczone ilościowo, warto zatem sprawnie podejmować decyzję aby zapewnić sobie dostępność najlepszych okazji


  • Dodatki i mozaiki
dostosowane do różnych budżetów:

  • Armatura i ceramika

 
Promocyjne oferty armatury i ceramiki. Uzupełnij aranżację łazienki o armaturę i ceramikę proponowane zawsze w najlepszych cenach. Określ swoje zapotrzebowanie, ewentualnie inspiracje i skorzystaj z porady konsultanta, który przygotuje dla ciebie spersonalizowaną ofertę.


  • Outlet płytek ceramicznych.
Określ swoje zapotrzebowanie i sprawdź aktualną ofertę wyprzedażową.


  • Współpraca z architektami.
Współpracujemy z cenionymi architektami i biurami projektowymi. Zapewniamy konkretne warunki współpracy, profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, dostępność szerokiej gamy produktów bezpośrednio z naszego magazynu, także w materiałach wielkoformatowych oraz zawsze w świetnych cenach. Jesteś profesjonalistą i poszukujesz nowych możliwości aranżacji dostosowanych do różnych budżetów klientów? Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży i zapoznania się z ofertą współpracy.

  • Projekt łazienki.
Planujesz remont łazienki i nie masz pomysłu na aranżację? Określ swoje potrzeby, preferencje co do kolorystyki, powierzchni oraz wielkości kafli. W naszym salonie sprzedaży zaproponujemy Ci produkty, które mogą stać się podstawą aranżacji Twojego wymarzonego wnętrza. O szczegóły oferty projektowej zapytaj konsultanta.
  • Fachowe doradztwo.
Możesz dokonać wyboru samodzielnie. Warto jednak wiedzieć, że jesteśmy gotowi Ci pomóc. Możesz odwiedzić nasz salon i skorzystać z pomocy konsultanta.

 

  Opublikowane na stronach www.extraplytki.pl oraz www.monotrading.com.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.