W naszej ofercie znajdą Państwo gresy i  płytki od 69 zł/m2 brutto. Płytki do łazienki - całość już od 1700 zł brutto! W naszej ofercie posiadamy również wyselekcjonowaną armaturę i ceramikę w konkurencyjnych cenach.Kompletna łazienka wraz z wyposażeniem już od 5900 zł brutto.

Zaprojektuj z nami swoją wymarzoną łazienkę. Umów się na spotkanie już dziś, wybierz płytki na ścianę i podłogę oraz uzupełnij łazienkę elementami wyposażenia z najnowszych kolekcji, w promocyjnych cenach.

Sprawdz godziny otwarcia naszego salonu we Wrocławiu. 

 

 Planujesz remont łazienki?  Zastanawiasz się jak wykonać zabudowę łazienki, jakiego rodzaju wybrać płytki (matowe, błysczące, większe czy mniejsze formaty) czy i gdzie wykonać wnęki lub zastosować półki żeby  pomieszczenie było praktyczne a zarazem piękne? Do każdego projektu łazienki podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę zarówno potrzeby użytkowników jak i parametry pomieszczenia. Doradzimy również jaką dobrać fugę oraz na co warto zwrócić uwagę aby współpraca z fachowcami na etapie wykończenia łazienki była satysfakcjonująca.
Nie jesteśmy tylko hurtownią płytek we Wrocławiu, stale śledzimy trendy, wykonujemy autorskie wizualizacje łazienek i doradzamy inwestorom.  Odwiedz nasz salon we Wrocławiu i zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą.