Oferujemy płytki ceramiczne znanych włoskich marek w najlepszych cenach. Wybrane serie płytek ściennych i podłogowych już od 69 zł/m2 brutto.  Przyjdź i sprawdz naszą ofertę.  Nasz salon czynny jest od pn -pt 10-17 oraz soboty 10-14. Zapraszamy.

 

 

Gres Mint - turkusowy gres z rdzawymi elementami. Dostępne formaty 60x60, 80x80, 120x120. Już od 89 zł/m2 brutto, w zależności od formatu.

 

 

Gres Reef nawiązujący do metalu z rdzawymi elementami. Występuje w formacie 60x60 - już od 69 zł/m2 brutto.

Dostepne są również w ofercie płyty wielkoforomatowe - rozmiar nawet 120x268. Warto przemyśleć zastosowanie w łazience jednej płyty wielkoformatowej w strefie prysznica a pozostałe ściany uzupełnić dedykowanym mniejszym formatem.

 

 

Łazienka w sypialni? Gres wielkoformatowy jak spiek kwarcowy? A może pomysł na oryginalną dekorację ściany w salonie? Gres Trend to świetna inspiracja do łazienki i nie tylko. Format 120x120 już od 129 zł m2 brutto. O aktualną dostępność warto zapytać w salonie lub przez zakładkę kontakt. 

 

  

Gresy inspirowane betonem architektonicznym już od 69 zł/m2 brutto.

 

 

 

 

W naszym salonie znajdą Państwo kafelki jak beton oraz tzw. "kafelki bezfugowe" (oznacza to płytki rektyfikowane, czyli takie, które można ułożyć stosująć małą fugę, która jeśli zostanie dobrze dobrana spoi się kolorystycznie z płytką podłogową i będzie wizualnie mało zauważalna).  Proponujemy również szeroki wybór płytek na podłogi (gresy do przedpokoju, gresy do salonu, gresu do kuchni i łazienki, które można zastosować również na  ogrzewanie podłogowe). Warto wybrać produkty barwione w masie, czyli odporne na ścieranie, duże natężenie ruchu itp a przy okazji łatwe w utrzymaniu czystości. Ceny są zależne od formatu, struktury oraz wybranej serii, ale mamy wiele produktów już od 69 zł m2 brutto. Zapraszamy zapoznania się z pełną ofertą w  naszym salonie.

Oferta naszej firmy to przede wszystkim produkty renomowanych producentów. Naszym priorytetem jest zaproponować Państwu najnowsze tendencje i osiągnięcia techniczne w preferencyjnych cenach. W naszym salonie we Wrocławiu prezentujemy kafelki marmuropodobne, kafelki drewnopodobne, płytki ścienne oraz podłogowe (np. gres odpowiedni na ogrzewanie podłogowe). Z pełnym asortymentem i  dostępną kolorystyką można zapoznać się w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu na ul. Wodzisławskiej. 

 

 

 

 

 

 

Opublikowane na stronach www.extraplytki.pl oraz www.monotrading.com.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.