Oferujemy płytki ceramiczne znanych włoskich marek. Najnowsze kolekcje, Made in Italy, zawsze w najlepszych cenach.

Salon stacjonarny czynny jest od pn-pt 10-17 oraz soboty 10-14. Zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W naszym salonie znajdą Państwo kafelki jak beton oraz tzw. "kafelki bezfugowe" (oznacza to płytki rektyfikowane, czyli takie, które można ułożyć stosująć małą fugę, która jeśli zostanie dobrze dobrana spoi się kolorystycznie z płytką podłogową i będzie wizualnie mało zauważalna).  Proponujemy również szeroki wybór płytek na podłogi (gresy do przedpokoju, gresy do salonu, gresu do kuchni i łazienki, które można zastosować również na  ogrzewanie podłogowe). Warto wybrać produkty barwione w masie, czyli odporne na ścieranie, duże natężenie ruchu itp a przy okazji łatwe w utrzymaniu czystości. Ceny są zależne od formatu, struktury oraz wybranej serii, ale mamy wiele produktów już od 79 zł m2 brutto. Zapraszamy zapoznania się z pełną ofertą w  naszym salonie.

Oferta naszej firmy to przede wszystkim produkty renomowanych producentów. Naszym priorytetem jest zaproponować Państwu najnowsze tendencje i osiągnięcia techniczne w preferencyjnych cenach. W naszym salonie we Wrocławiu prezentujemy kafelki marmuropodobne, kafelki drewnopodobne, płytki ścienne oraz podłogowe (np. gres odpowiedni na ogrzewanie podłogowe). Z pełnym asortymentem i  dostępną kolorystyką można zapoznać się w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu na ul. Wodzisławskiej. 

 

 

 

 

 

 

Opublikowane na stronach www.extraplytki.pl oraz www.monotrading.com.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.